Hakkımızda

ÖZ SEFERLİLER GRUP, 47 yıllık birikim ve yaşanan tecrübeler ışığında sunduğu hizmetlerinden faydalananlara müşteri gözüyle değil, iş ortağı anlayışıyla yaklaşarak alışıla gelmişin ötesinde bir hizmet sunmaktadır.

Bu anlayış çerçevesinde, Dış Ticaret Mevzuatı, Kambiyo, Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu, Vergi Usul Kanunu gibi sizleri yakından ilgilendiren konular hakkında web sitemiz sürekli güncellendiği gibi, özellik veya ivedilik arz eden yenilik ve değişikliklerde sizlere anında mail yoluyla bildirilir.

Bu sayede, yıllardır devam eden rutin işlemlerinizle ilgili, mevzuattaki yenilik ve değişikliklere istinaden sizlere alternatif çözümler sunduğumuz gibi, ilk defa yapılacak veya yapılması planlanan ürünlerinizin İthalat ve İhracat işlemleri öncesinde bizi arayarak uzman kadromuzdan telefonla veya toplantı usulü ile bireysel veya kurumsal bilgi ve eğitim alabilirsiniz.

Bu görüşmelerde, ürünlerin GTİP tespitinden yola çıkarak, ithalatçı/ihracatçı firmanın ülke mevzuatları gereği tarafınızdan istenen veya tarafımızdan hazırlanacak belgelerden, doğacak gümrük masraflarına ve mükellefiyetlere kadar her konuda 7/24 adım adım bilgi alabilirsiniz.